.

Көпшілік шаралар

«Туған жерге тағзым» акциясы аясында ұлттық құндылықтарымызды дәріптеу,  жеткіншек ұрпақты өткеннің шежіресі тарихи ескерткіштерімізді  құрмет тұтуға, батыр бабаларымыздың өмірі мен ерлік істерін насихаттауға  тәрбиелеу мақсатында Шалқар аудандық тарихи-өлкетану музейінің жұмыс жоспарына сәйкес 2018 жылдың 15 маусым күні аты ұранға айналған батыр Бақтыбай Төлесұлының  Шалқар қаласындағы  №2 мектеп-гимназиясының алдында орнатылған ескерткішіне музейдің экскурсия жүргізушісі Г.Сейлова, аталмыш мектеп директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Бисенғалиев Есен Серікұлының ұйымдастыруымен сынып жетекшісі Ниямағанбетова Баянның жетекшілік етуімен 9 сынып оқушыларына экскурсия жасалды. Экскурсия барысында батыр баба туралы нақты деректерге  шолу жасады.

Алғы сөз

Сайтқа кіру/Тіркелу

Соңғы енгізілгендер

Малый бизнес, создание бизнеса, бизнес идеи