.

Көпшілік шаралар

1 желтоқсан – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президент күніне көрме жасақталды.
Мақсаты: елбасының өмірімен, еңбек жолымен, қазақ елі үшін жасаған еңбегінің жетістіктерін кейінгі ұрпаққа үлгі етіп, патриоттық рухта тәрбиелеу.
       1 желтоқсан – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президент күніне орай Шалқар аудандық тарихи-өлкетану музейінде «Елбасы-ел тірегі» тақырыбында көрме жасақталды. Көрмені №2 мектеп – гимназиясының 7 «б» сынып оқушылары тамашалап Е.Төретай, А.Көлбаев, А.Сейілханова, Б.Қуандықова, А.Барлықов, Г.Нурадиновалар сынды оқушылар елбасына арналған өлең шумақтарын оқып, Ғанибет Ердәулет «Қазақ елі» әнін орындады.
Қатысқандар: музей қызметкерлері, З.Исакова №2 мектеп-гимназиясының мұғалімі және 7 «б» сынып оқушылары.

Алғы сөз

Сайтқа кіру/Тіркелу

Соңғы енгізілгендер

Малый бизнес, создание бизнеса, бизнес идеи